Pielęgnacja brody – Warszawa

Broda to nie moda… To odpowiedzialność! Odpowiednio przystrzyżona i wypielęgnowana doda Ci klasy i podkreśli walory. Zaniedbana i przesuszona będzie straszyć. Dlatego o brodę należy dbać równie starannie, a być może i bardziej niż o włosy na głowie.

Pielęgnacja brody to profesjonalna usługa, którą świadczymy z wykorzystaniem własnego Hamskiego serum do brody i zarostu. Nasze serum do zarostu działa natychmiastowo i może być z powodzeniem stosowane do każdego rodzaju włosów. Zarost po wykonanej pielęgnacji jest miękki, błyszczący i gładki. Samo serum szybko się wchłania i nie pozostawia na włosach nieprzyjemnego tłustego filmu, przez który broda mogłaby wyglądać niechlujnie.

Jak działa serum do brody i zarostu?

Powstałe na bazie precyzyjnie skomponowanych wyciągów roślinnych serum do brody i zarostu Hamski regeneruje przesuszoną strukturę włosa, dzięki czemu zarost staje się miękki i przyjemny w dotyku. Jednocześnie wyciąg z rośliny squalan wzbogacony naturalnym olejem z nasion rącznika przeciwdziała wypadaniu włosów i przerzedzaniu się zarostu w okolicach brody i wąsa.

Serum jest dostępne w sprzedaży. Możesz się w nie zaopatrzyć podczas każdej wizyty w Hamski Barber Shop na warszawskim Wilanowie.

Pielęgnacja brody – nauczymy Cię jak dbać o brodę i wąsa

Zależy nam na tym, żebyś sam potrafił prawidłowo wykonać zabieg pielęgnacji zarostu. Dlatego, jeśli tylko chcesz nasz Zespół pokarze Ci jak stosować serum do brody, żeby pielęgnacja przyniosła jak najlepsze rezultaty. Nasi Barberzy podpowiedzą również, jak dbać o brodę na co dzień i czego nie robić, żeby nie przesuszyć zarostu. Dzięki tym wskazówkom będziesz mógł się cieszyć miękką i zadbaną brodą przez cały czas!

Broda mówi
o tobie wszystko

Zobacz kim jesteś naprawdę...

Zobacz kim jesteś naprawdę...

Partnerstwo

Migomedia
Zeven

Kontakt z Hamskim

Mapa dojazdu
Mapa dojazdu drugi salon

+48 513 040 513


Godziny otwarcia salonów: pn-pt: 800-2200 / sb: 900-2100 / ndz: 1000-1700